Wtargnięcie - Elena Sender
 Autor: Elena Sender
Tytuł: Wtargnięcie
Wydawnictwo: Albatros
Liczba stron: 463


Tutaj nie wiadomo kto jest wrogiem, a kto przyjacielem...

Thriller psychologiczny pt: "Wtargnięcie" jest debiutancką książką Eleny Sender, która jest francuską dziennikarką i reporterką.

Główną bohaterką książki jest Cyrille Black - szanowany lekarz psychiatrii. Kobieta ma własną klinikę oraz męża, który również jest doskonały w swoim fachu. Jej życie jest poukładane, a ona sama szczęśliwa. Jednak to zmienia się wraz z pojawieniem tajemniczego pacjenta Juliena Daumasa, który zwraca się do niej o pomoc w sprawie nocnych koszmarów. Jednak nie to jest najdziwniejsze. Mężczyzna sądzi, że znali się już wcześniej. Pewnie, że można było to zbagatelizować, ale kiedy Julien mówi o faktach z życia kobiety, o których nikt nie wie zaczyna ją tą zastanawiać. W ten sposób powoli zaczyna odkrywać niepokojące fakty ze swojego życia i na nowo poznaje siebie.

Książka jak najbardziej zasługuję na moją wysoką ocenę. Jej największym plusem jest to, że niesamowicie trzyma w napięciu. Kiedy zaczęłam ją czytać nie byłam już w stanie się oderwać. Można znaleźć w niej obszerne opisy, których specjalnie nie przeszkadzały mi, choć osoby nie zainteresowane psychologią mogą momentami odpłynąć. Ważne jest również to aby wspomnieć o scenach drastycznych, którą są opisane we wspaniały sposób!
"Wtargnięcie" jest pełne zwrotów akcji, które są nadzwyczaj nieprzewidywalne.

Reasumując książkę jak najbardziej polecam miłośnikom psychologii, ale nie tylko. Myślę, że każdy można znaleźć w niej coś dla siebie fascynującego.

Ogólna ocena: 8/10

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Wyznania Bookholiczki © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka